دانلود نرم افزار سیستم عامل

دسته: لینوکس   تعداد بازدید:20456


P30download.com


به عقیده شرکت Novell سیستم عامل حرفه ای لینوکس SUSE تمامی خواسته های علاقه مندان دنیای کد باز را برای داشتن یک سیستم عامل مناسب جهت استفاده در منزل و یا بکارگیری در شرکتها در اختیار آنها قرار می دهد.
نگارش جدید و آزمایشی از سیستم عامل لینوکس SUSE 10.1 Beta 6 مشتمل بر صدها برنامه کاربردی جانبی است که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده می شود. همچنین نسخه جدید لینوکس SUSE از تکنولوژی گرافیکی جدید با نام XGL استفاده می کند که محیطی شفاف (transparent) را فراهم می کند.


ادامه مطلب

 

دسته: لینوکس   تعداد بازدید:21539


نسخه نهایی سیستم عامل لینوکس شرکت SuSE روانه بازار شد.


ادامه مطلب

 

دسته: لینوکس   تعداد بازدید:3483یکی از حرفه ای ترین توزیع های سیستم عامل لینوکس، توزیع زوزه میباشد، این توزیع یکی از پر طرفدارترین نسخه های لینکوس هست که همانند توزیع ردهت (Fedora Core) کاربران زیادی از آن استفاده میکنند. جدیدترین نسخه این سیستم عامل را دریافت کنید.


صفحه دریافت فایل ها - 5 سی دی


محمدرضا 4:54:47 صبح پنجشنبه 14 مهرماه 1384لینک ثابت 

 

دسته: لینوکس   تعداد بازدید:3629Knoppix یک دیسک زنده از سیستم عامل لینوکس میباشد، این سیستم عامل نیازی به نصب ندارد، شما تنها کافی است سیستم خود را با این سی دی راه اندازی کنید، این سیستم عامل قدرتمند در عرض کمتر از دو دقیقه کلیه قطعات سخت افزار اعم از مادر بورد، کارت گرافیک، کارت صوتی، کارت شبکه و مودم را شناسایی میکند و شما وارد سیستم عامل میشوید، حتی اگر شما بر روی سیستم خود هارد دیسک هم نداشته باشید باز هم میتوانید تنها با استفاده از فضای خالی روی RAM نیز سیستم را راه اندازی کنید. از این سیستم عامل میتوانید برای کاربرد های آموزشی لینوکس، دیسک نجات در مواقعی که سیستم عامل ندارید و آشنایی با محیط لینوکس بدون نگرانی از نصب آن و از دست رفتن اطلاعات استفاده کنید.


دانلود - CD ISO
دانلود - DVD ISO


 

دسته: لینوکس   تعداد بازدید:3307سیستم عمل منبع باز FreeBSD ، این سیستم عمل هم مانند لینوکس به صورت باز متن ارائه میشود و به همراه آن تمامی سورس کد هسته و برنامه های جانبی آن عرضه میشود و شما میتوانید آن را به دلخواه تغییر دهید و نسخه اختصاصی خود را گسترش دهید.


صفحه دریافت - 3 سی دی

/ 0 نظر / 13 بازدید