دانلود نرم افزار converter

دسته: مبدل   تعداد بازدید:5459


P30download.com  P30download.com


MEDA CD Ripper نرم افزاری رایگان از کمپانی Meda Fan Technology است که قادر است فایل های Audio موجود در CD های صوتی را بروی هارد دیسک شما ذخیره نماید, همچنین امکان ویرایش یا اصلاح اطلاعات فایل های صوتی را به روشی ساده برای شما امکانپذیر میسازد.
این نرم افزار قادر است بروی ID3Tag فایل های mp3 اطلاعات مورد نظر شما را اعمال کرده و آن را به سلیقه شما تغییر دهد, همچنین میتواند کیفیت فایل های صوتی شما را تغییر داده و آنها را فشرده سازی کند!


ادامه مطلب
Almossadra 0:14:35 صبح جمعه 19 اسفندماه 1384لینک ثابت 

 

دسته: مبدل   تعداد بازدید:3449Access for Windows
« برنامه ای برای ذخیره cd های صوتی روی کامپیوتر »
توسط این نرم افزار میتوانید آهنگهای روی  Audio-CD ها را روی کامپیوترتان ذخیره کنید.
این نرم افزار قابلیت تغییر فرمت و همچنین تغییر کیفیت، سرعت بازخوانی و ... را به شما میدهید.طوری که همه این عملیات با چند سوال از پیش تعیین شده، انجام میشود !
شما می توانید یه کمک این نرم افزار PlayList هایی درست کنید و آنها را مورد بازبینی، استفاده، تغییر، رایت و ... قرار دهید.
همچنین قابلیت تغییر و اضافه کردن مشخصات آهنگ را نیز دارا هستید !!
این برنامه با توجه به حجم کمش قابلیت های فراوانی دارد !


دانلود- 1.4 مگابایت
name: www.p30download.com
serial: 495E55DRJQ39000E3Q25
سایت سازنده


 

دسته: مبدل   تعداد بازدید:5378OSS Audio Converter
« مبدل قدرتمند برای انواع فایل های صوتی »
با این نرم افزار میتوانید انواع فایل های صوتی با فرمتهای گوناگون را به فرمتهای دیگر صوتی تبدیل کنید. همچنین میتوانید آهنگی را از روی فیلم یا ویدیو کلیپ مورد علاقه اتان، به صورت فایل صوتی ذخیره کنید و یا اینکه مشخصات فایلهای MP3 را مورد ویرایش و دستکاری قرار دهید.
این نرم افزار فایلهای صوتی با پسوندهای WAV,PCM,MP3(MPEG LAYER3),WMA(WINDOWS MEDIA AUDIO),CDA,ALF2,ADPCM,GSM,DSP,A-LAW و OGG VORBISو ... را مورد ویرایش قرار دهید و آنها را به هم تبدیل کنید.
شما میتوانید کیفیت آهنگ را به صورت دستی تنظیم کنید تا به شکل و سایز مناسب برای فایلتان برسید.


دانلود - 22.1 مگابایت
name: www.p30download.com
e-mail: p30root@p30download.com
serial: 2N4KRTPA5E2I55J
سایت سازنده


 

دسته: مبدل   تعداد بازدید:3600

 


EZ MP3 Creator

« نرم افزاری برای ذخیره سازی Audio CD در کامپیوتر »
EZ MP3 Creator نرم افزاری فوق العاده برای ذخیره سازی آهنگ ها از سی دی های صوتی بر روی کامپیوتر و تبدیل آنها به فایل هایی با فرمتهای MP3,OGG.WAV,WMA با کیفیت عالی و همچنین سرعت بالا، است.
این نرم افزار به شما امکانی میدهد تا به وسیله آن اطلاعات مربوط به آهنگ مثل : خواننده، آلبوم، سال تولید آهنگ، و ... را نیز به آن اضافه کنید.
از خصوصیات این نرم افزار طرزکار بسیار ساده آن است؛ شما با چند کلیک میتوانید کارتان را توسط این نرم افزار انجام دهید !


دانلود - 1.4 مگابایت
serial: 2D9E0B27-6L27V14R-BEE29441
سایت سازنده


 

دسته: مبدل   تعداد بازدید:5469Hero Video Convert
 یکی از برنامه های حرفه ای و ساده ی تبدیل فایهای ویدیوئی ، توسط این برنامه میتوانید فایهای ویدیوئی AVI به  MPEG، DVD را به VCD و AVI را به DVD همچنین این برنامه قادر به تبدیل فورمت های رایج ویدیوئی AVI, RM, VOB, DAT, MPEG1, MPEG2 و MPEG4 میباشد. این نرم افزار به شما کمک میکند تا فورمت های MPEG1, MPEG2, MPEG4, VOB, DAT, AVI یا RM را به Gif image نیز تبدیل کنید. این ابزار توانایی تغییر فورمت فایل ها را به صورت دسته جمعی نیز دارا میباشد همچنین تنظیمات پیشرفته این برنامه به شما کمک میکند تا هنگام تغییر فورمت خصوصیت های دیگر فایل ها از جمله تعداد فریم و اندازه آنها را نیز تغییر دهید. این نرم افزار یکی از قویترین برنامه ها در نوع خود میباشد.


دانلود - 12.0 مگابایت
ID: www.p30download.com
Serial: 331t439531b139lt
سایت سازنده


 

دسته: مبدل   تعداد بازدید:5769Audio Formats SDK
 « برنامه ای تبدیل و ترکیب فرمت های خاص فایل های صوتی »
نرم افزار Audio Formats SDK شما را قادر میسازد که فایلهای صوتی مورد علاقه خودتان را به فرمت های مختلف تبدیل و یا با فایلهایی با فرمت های گوناگون ترکیب کنید. این نرم افزار شامل برنامه های رمز گذار و رمزگشا برای فرمتهای معروف فایلهای صوتی از قبیل WAV,MP3,WMA,OGG,VORBIS هست؛ و همچنین مبدل های این نرم افزار از بهترین و با کیفیت ترین مبدل ها، به شما اجازه می دهند که فایل های صوتی را به فرمتهای گوناگون با کیفیت بسیار عالی تبدیل کنید. این نرم افزار به جز تبدیل و ترکیب و رمزگذاری و رمزگشایی شامل پخش کننده فوق العاده قوی برای تمام فرمت های صوتی هست. اگر شما از دسته کسانی هستید که با کامپیوترتان، دستکاری،ترکیب،تولید و ... در مورد صوت، انجام می دهید؛ به شما توصیه می کنم که این برنامه را دانلود کنید.


ادامه مطلب
احسان 4:59:17 بعدازظهر پنجشنبه 10 شهریورماه 1384لینک ثابت 

 

دسته: مبدل   تعداد بازدید:10741Alo RM to MP3 Converter
نرم افزار الو یک برنامه پیشرفته و حرفه ای از سری نرم افزار های مبدل فرمتهای صوتی است. این نرم افزار برای تبدیل فایل هایی با فرمت RM,RA,RAM,RMVB به فایل های WAV,MP3,WMA,OGG و برعکس به کار برده می شود.


دانلود - 10.87 مگابایت
User: www.p30download.com
Serial: f08aed8150f40081cd68562be82c3b1e
سایت سازنده

 

/ 0 نظر / 10 بازدید